KONTAKT Z NAMI ►

Metis Finanse Sp. z o.o.

Spółka doradztwa podatkowego nr 787

ul. Nowa 1, 47-400 Racibórz

tel.: 516-222-826, 504-681-762

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

2017-2024 © Metis Finanse

03 lipca 2023

Spółki handlowe, takie jak sp. z o.o. na pewno posiadają wiele zalet. Główne z nich, to niższa stawka opodatkowania już na poziomie 9%, ograniczenie składek ZUS, a także ograniczenie odpowiedzialności. Co więcej założenie spółki zostało w ostatnich latach istotnie uproszczone i można je porównać do założenia jednoosobowej działalności gospodarczej.

 

Możliwe jest to dzięki funkcjom portalu S24. Przez portal S24 możliwe jest złożenie wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawnej, spółki komandytowej i prostej spółki akcyjnej. Ponadto można również dokonać zmiany danych w zarejestrowanych już spółkach oraz złożyć sprawozdanie finansowe spółek. Wszystko odbywa się online, i tak naprawdę wystarczające jest posiadanie podpisu zaufanego.

 

W praktyce od wysłania wniosku, sądy rejestrują spółkę w ciągu kilku dni, a czasami nawet już w jeden dzień. Co więcej sam proces zakładania Spółki, zajmuje około 1h.

To co także, istotne, to możliwość skorzystania z pomocy naszego biura na poszczególnych etapach zakładania spółki. Metis Finanse Sp. z o.o. figuruje pod numerem RDST-1895 w ogólnopolskim Rejestrze działalności na rzecz spółek i trustów. Nasi eksperci, z dużym doświadczeniem w tym zakresie, chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z założeniem spółki. Co więcej pomoc ta dostępna jest na konkurencyjnych warunkach. Dodatkowo w przypadku późniejszej współpracy w ramach obsługi księgowej, pomoc ta może zostać zrealizowana za symboliczne 1zł!

 

Założenie Spółki z o.o. - w ciągu 24h - S24

Biuro rachunkowo-finansowe

Spółka doradztwa podatkowego